Yapı Kredi Altın Hesabı, Altın Mevduatı


Altın hesabı tanıtım yazılarımıza devam ediyoruz. Daha önceki yazılarımızda Garanti Bankası Altın Fonu ve Fortis Bank Altın Hesabı‘nı tanıtmıştık. Şimdi sırada Türkiye’nin bankacılık denince akla ilk gelen isimlerinden olan Yapı Kredi var. Altın Hesabı ile ilgili bilgiler şöyle;
yapi kredi altin hesabi Yapı Kredi Altın Hesabı, Altın Mevduatı


‘na sahip olmanın avantajları, işçilik ücreti ödememek, çalınma riski olmaması, gramajı az ya da eski tarihli altınlarla değeri düşük altınlarla zarar etmemenizi sağlar. Miligram bazında altın alım-satım işlemleri yapabilir, bu birikiminizi vadeli ya da vadesiz hesaplarda tutabilirsiniz.

:
Altın yatırımınızından ayrıca faiz geliri elde edebileceğiniz vadeli mevduat hesabıdır. Bu hesap türünü min. 10 gram altın ile açabiliyorsunuz.  Hesap açma ya da altın alım-satım işlemleri için şubemizi ziyaret edebilir ya da internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

:
Son derece güvenli bir yolla, döviz alır satar gibi altın alım-satım işlemlerinizi yapmanızı sağlayan hesap türüdür. En düşük 1 TL bazından işlem yapılabilmektedir. Bu hesap türünden Yapı Kredi bünyesindeki diğer tüm altın hesaplarına havale yapılabilmektedir. Çalınma riski yoktur, işçilik maliyeti ödemeniz gerekmez.  Çeyrek altın almaktan çok daha karlı bir işlemdir altın hesabı açtırmak. Çeyrek altın fiyatı değişimleri sizi aynı şekilde kara geçirecektir.

Gelen Arama Terimleri:


Etiketler:

altın mevduat

Yapı Kredi

yapı kredi altın fiyatları

yapı kredi altın hesabı

Yapı Kredi Altın Mevduat Hesabı

yapı kredi altın mevduatı

Yapı Kredi Vadeli Altın Mevduat Hesabı

Yapı Kredi Vadesiz Altın Mevduat Hesabı


Benzer Yazılar

3 COMMENTS

  1. Tarafından Gamze Uslu , Eylül 6, 2010

    Sen birtanesin kardeşim sonunda buldum.

  2. Tarafından Burak Ateş , Eylül 6, 2010

    son derece güzel yazılmış, iyi yazılmış, konuyu iyi anlatan, harika ve not alınabilecek bir paylaşım çok teşekkürler, saygılar. böyle devam edin

  3. Tarafından ibrahim, Ağustos 3, 2011

    emeğinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir