Garanti Bankası Altın Fonu


Garanti Bankası altın yatırımcıları için, birikimlerini değerlendirmek isteyenler için sunuyor. Yatırımcılar bu fon sayesinde altın alıyormuş gibi altın fiyatlarıyla aynı oranda, altın fiyatlarına paralel gelir elde edebiliyorlar. Kısa, orta ve uzun vadelerde altının risksiz ve istikrarlı getirisinden yararlanabiliyorlar.

Avantaj ve Özellikleri:

  • Altın yatırımı yapmak için, ideal güvenli bir araçtır.
  • Altının tüm karlılığını yaşarsınız. Altın hesabı avantajlıdır.
  • Altın Borsasında sadece 1 KG ve katları işlem yapabiliyorsunuz, oysa ile dilediğiniz miktarlarda daha küçük işlemler yapabilirsiniz.
  • Normal, fiziki satın alım ve satışlardaki fiyat dezavantajını ortadan kaldırmış olursunuz. Bu da her alım-satım işleminde sizi ayrıca kara geçirir.
  • Altınlarını saklamakla ve güvenlikle uğraşmazsınız; saklama güvencesi ve ürün kolaylık sağlar.
  • Tüm fonlarda olduğu gibi Garanti Bankası Altın Fonunda’da altın alım-satım fiyatı arasındaki fark üzerinden vergilendirme yapılır.
  • Garanti B tipi Altın Fonu‘nun işletim ve yönetim ücreti günlük ve yıllık olarak değişmektedir. Günlük yüzbinde 5,34, yıllık yüzde 1,95 olarak belirlenmiştir.

İşlem Yapılabilen Saatler;

Kullanıcılar alım yaparken aynı gün saat 09:00-12:30′a kadar verdikleri talimatlarda T +1 günü fiyatı ile T +1gününde; 12:30′dan sonra T+2 fiyatı ile T+2 gününde fon alım-satım işlemlerini yapabilirler.

İşlem Limiti, 1 pay ve katları şeklindedir.

Garanti Bankası Altın Fonuna başvurmak için Garanti Bankası İnternet Şubesi’ni kullanabilir ya da en yakın Garanti Bankası Şubesi’ne gidebilirsiniz.garanti bankasi altin fonu Garanti Bankası Altın Fonu

Gelen Arama Terimleri:


Etiketler:

altın fonu

Altın Hesabı

garanti altın fiyatları

Garanti Bankası

garanti bankası altın fiyatları

garanti bankası altın fonu

garanti bankası b tipi altın fonu


Benzer Yazılar

2 COMMENTS

  1. Geri Bildirim : Fortis Bank Altın Fonu ve Altın Hesabı | Çeyrek Altın Fiyatı, Altın Fiyatları

  2. Tarafından Kemal Cavusoglu , Eylül 6, 2010

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir